Leden login

Hier vind u (op alfabetische volgorde) een overzicht van de kennels in Nederland die zijn aangesloten bij de Nederlandse Collie Club en fokken volgens regels en voorwaarden van onze club. Staat uw kennel nog niet vermeld en bent u wel lid, stuurt u dan even een mailtje naar ons secretariaat of vul het registratieformulier voor kennelvermelding op deze site in.


Abbotsbury

Jan Bertisen

Lindeboom 193

6585 BM Mook

 024 - 69 61 733 / 06 - 28 55 25 51

abbotsbury@ziggo.nl

www.abbotsbury.nl


 Beryn's Country

Onzelievevrouwstraat 12

8920 Langemark

België

Tel.: 0032 - 475 465 156

christophe.terryn@telenet.be


Boulevard of Dreams Collies

Ron & Anneke de Nijs

Rosmolen 92 

1703 NC Heerhugowaard (NH)

0728 - 50 01 73

06 - 27 07 49 26

andenijs@kpnplanet.nl


Breathless Sheranda

Els van der Mooren van Iperen

Look 22 

1273 CT Huizen (NH)

035 - 52 52 681

06 - 11 06 17 95

elsvandermooren@ziggo.nl

www.breathlesssheranda.nl


Cedarwood

Cristina Cedro

Via Sport 4

23834 Premana

Lecco

Italië

+34 - 908 760 22

cedarwood@tiscali.it


Of Compenyen Treasures

Alice Kompagne

Hoogenweg 63

7792 VE Venebrugge (OV)

06 - 43 16 10 04

alicekompagne@hotmail.com

www.ofcompenyentreasures.nl


Dreams of Sweetwood

René en Dorien de Vries

De Merodestraat 12

2381 TT Zoeterwoude

06 - 51 43 59 98

dreamsofsweetwood@ziggo.nl

Facebookpagina: klik hier


Endless Design

Jan & Leni Jansen - Verhoeff

Hulsterweg 119

4584 LH Kuitaart (ZL)

06 - 48 56 62 03

leni.verhoeff@gmail.com

www.collies.nl


Forecastle

Jos & Marianne Berk

Salland 20

2716 AK Zoetermeer (ZH)

079 - 32 19 989

info@forecastle.nl

www.forecastle.nl


Of Isoldalma's Joy

Alma den Besten

Leopoldlaan 28

8072 CM Nunspeet

0341 - 264082 / 06 - 20788430

almadenbesten@hotmail.com

https://www.facebook.com/alma.denbesten.9

 

 


Kiméwopark

Familie ten Hove

Markelo

kimewopark@gmail.com


Kimora

André en Bea de Hond

Baronielaan 123

5052 BZ Goirle (NB)

013 - 5346682 / 06 - 15 30 32 37

info@kimora.nl

www.kimora.nl


Lovely of the Unicorn

Harry Wouterse & Miep van Dulken

't Wuiver 21

1608 ES Wijdenes (NH)

0229 - 23 74 83

unicorncollies@quicknet.nl

http://unicorncollies.jouwweb.nl


Malouine's

Anke Blommers

Reigerpark 50

1444 AC Purmerend

0299 - 42 05 06 / 06 - 16 42 06 38

anke@malouine.nl

www.malouine.nl


Maralynn

Marie-Louise Dubois

Op de Bannet 38 

6223 EG  Maastricht (L)

06 - 27 33 79 22

ml.dubois@home.nl


Milton Falls

Henk van der Wal 

Jolanda van Dijk - van der Wal

De Buorren 56 

8408 HN Lippenhuizen (FR)

0513 - 85 28 91 / 06 - 11 15 94 23 

infomiltonfallscollies@gmail.com

www.miltonfallscollies.nl


Mourisette

Angelique Pathuis & Jerry Wolda

Woldweg 161B

9606 PD Kropswolde (GR) 

0598- 202 270 / 06 - 229 79 877 

Jewo@home.nl

www.mourisette.nl


of a New Horizon

Joop Piersma

Tolweg 42 

1681 NA Zwaagdijk-Oost (NH)

0228 - 58 16 83 / 06 - 10 40 88 75

joop@morukuru.com

www.collies-ofanewhorizon.jouwweb.nl


Vom Haus Rosenpracht

Petra Scheuer

Kirschhoferstrasse 18

66265 Heusweiler

Tel.: + 49 68 06 48 121

rosenpracht@t-online.de

www.colliewelt.de/rosenpracht1


From the Scottisch Valley

Marko Streefkerk

Strandkrab 14

4615 HI Bergen op Zoom

06 - 53 96 16 72

markomarkos@hotmail.com

www.tuttimoltobene.com


Scottlyme

Dora Richter & Martine Vanhengel

Kinenhofstraat 1

3690 Zutendaal - België

0032 - 89611867 / 0032-485915910

info@scottlyme.be 

www.scottlyme.be


Sea Dreamers

Richard & Linda Berghout

Oudelandsedijk 12

3245 LH Sommelsdijk (ZH)

0187 - 65 18 42

sea.dreamers@planet.nl

www.seacollies.nl


Shelley Kidz

Marleen Lamé - Van Raffen

Huisakker 4

4721 AW SCHIJF (NB)

06 - 25 07 24 00

marleen@shelleykidz.nl

www.shelleykidz.nl


Skye's Legacy

Patrick & Laura Boer-Bouchier

Ooievaarsstraat 33

1781 VK Den Helder

06- 519 405 75

l.bouchier@hotmail.com